Marketplace Menu

Nahlášení porušení autorských práv

Chci nahlásit porušení autorských práv

Našli jste na našich stránkách text, fotografii nebo zboží, které svým zveřejněním nebo prodejem porušuje autorská práva? Dejte nám to prosím vědět a my se postaráme o nápravu.

Co je porušení autorských práv?

 1. Na stránkách je obrázek, video nebo text, na která se vztahují autorská práva. Může jít o obrázky, ukázky nebo textové přepisy z filmů, knih, nahrávek, přednášek.
 2. Může jít i o citace bez uvedení autora.
 3. Zveřejnění obrázků, videí a textů u na stránkách GATEROM (zejména  u výrobků), které pořídil někdo jiný a nedal s jejich dalším uveřejněním souhlas (byly "ukradeny" jinému prodejci).
 4. Prodej nebo jiné poskytování programů, nahrávek, reprodukcí fyzickou nebo elektronickou cestou prostřednictvím tržiště GATEROM bez svolení držitele práv k dílu.
 5. Používání programového obsahu na stránkách GATEROM bez souhlasu autora, jako jsou například srovnávače, nástroje pro kalkulaci a jiné.
 6. Zveřejnění odkazu k prohlížení, stažení nebo jiné využití obrazového, video, zvukového záznamu nebo programu bez souhlasu autora.

Jak nahlásit porušení autorských práv?

 1. Přejděte na stránku, na které je dle Vašeho mínění obsahuje porušení autorských práv.
 2. Zkopírujte URL adresu. Jde o první text pod záložkou v prohlížeči, který má na začátku slova: gaterom.com. Do řádku klikněte levým tlačítkem myši, stiskněte Ctrl+A (označíte celý text URL adresy) a stiskněte Ctrl+C (zkopírujete celý řádek).
 3. Přejděte pomocí odkazu v zápatí "Nahlášení porušení autorských práv" na tuto stránku.
 4. Vložte do pole "URL adresa" zkopírovanou URL adresu. Klikněte do pole a stiskněte Ctrl+V (vložení zkopírovaného řádku).
 5. Vyplňte v poli "Váš e-mail" prosím svojí e-mailovou adresu, abychom Vám mohli napsat, jak jsme se s nevhodným obsahem vypořádali.
 6. Napište nám do pole "Jméno" svoje jméno, příjmení nebo přezdívku, abychom Vás správně oslovili.
 7. V políčku "Jak dochází k porušení" napište prosím co nejpřesněji, jakým způsobem dochází k porušení autorských práv, včetně popisu fotografie, videa, programu, uvedení textu nebo odkazu, které je předmětem porušení autorských práv.
 8. Vše odešlete kliknutím na tlačítko "Odeslat".

Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše stránky korektní a bez právních vad.