Marketplace Menu

Nahlášení nevhodného obsahu

Chci nahlásit nevhodný obsah

Našli jste na stránkách GATEROM něco, co by tu být nemělo, co do slušné společnosti nepatří? Dejte nám to prosím vědět a my se postaráme o nápravu.

Co je nevhodný obsah?

 • Urážky, hanobení, zesměšňování kohokoli a čehokoli. Zejména ras, náboženského přesvědčení a vyznání, sexuální orientace, tělesného a duševního postižení.
 • Politické komentáře, protože jsme apolitický portál.
 • Podpora a propagace hnutí, které směřuje k potlačování práva a svobod člověka, nebo hlásící se k jakékoli nesnášenlivosti nebo hanobení jiných osob, vyznání, sexuální orientaci a podobně.
 • Vulgární výrazy nebo sexuálně zabarvené texty.
 • Grafické zobrazování symbolů a výjevů s nesnášenlivým, sexuálním nebo jinak urážejícím obsahem nebo obsahem mající spojitost s nesnášenlivostí, sexualitou  a urážkami.

Jak nahlásit nevhodný obsah?

 1. Přejděte na stránku, na které je dle Vašeho mínění nevhodný obsah.
 2. Zkopírujte URL adresu. Jde o první text pod záložkou v prohlížeči, který má na začátku slova: gaterom.com. Do řádku klikněte levým tlačítkem myši, stiskněte Ctrl+A (označíte celý text URL adresy) a stiskněte Ctrl+C (zkopírujete celý řádek).
 3. Přejděte pomocí odkazu v zápatí "Nahlášení nevhodného odkazu" na tuto stránku.
 4. Vložte do pole "URL adresa" zkopírovanou URL adresu. Klikněte do pole a stiskněte Ctrl+V (vložení zkopírovaného řádku)
 5. Vyplňte v poli "Váš e-mail" prosím svojí e-mailovou adresu, abychom Vám mohli napsat, jak jsme se s nevhodným obsahem vypořádali.
 6. Napište nám do pole "Jméno" svoje jméno, příjmení nebo přezdívku, abychom Vás správně oslovili.
 7. V políčku "Co je nevhodného" napište prosím co nejpřesněji, jaký obsah stránky považujete za nevhodný a proč.
 8. Vše odešlete kliknutím na tlačítko "Odeslat".

Děkujeme, že nám pomáháte udržovat naše stránky korektní a slušné.