Marketplace Menu

Jak hodnotit produkt

Hodnocení produktu

Produkt na tržišti GATEROM může hodnotit každý, kdo si u nás koupil. 

Hodnocením potěšíte tím ostatní zákazníky a  usnadníte jim výběr. Buďte při tom korektní, objektivní a slušní. Neobjektivní a vulgární hodnocení určitě nezveřejníme.

Kupte si u nás nějaké zboží (produkt), vyzkoušejte ho, otestujte ho, přihlaste se pod svým účtem do GATEROMu a podělte se s ostatními zákazníky o své zkušenosti s výrobkem.

Jak na to?

 1. Jak už jsme napsali, musíte být přihlášení v GATEROM pod účtem, pod kterým jste výrobek koupili. 
 2. Najděte výrobek, nejlépe ve vlastních objednávkách kde není výrobků tolik a ten který chcete hodnotit se zde lépe hledá. 
 3. Ve sloupečku Akce, klikněte na symbol lupy a zobrazí se nakoupené zboží. Pokud zde zboží není, klikněte šipku zpět v prohlížeči a zkuste to v jiné objednávce.
 4. Pokud se zobrazil produkt, který chcete hodnotit, klikněte na jeho obrázek. Zobrazí se stránka produktu.
 5. Na stránce produktu sjeďte malinko níž na oddíl "Hodnocení" a tady klikněte na tlačítko "Napsat hodnocení". Zobrazí se formulář hodnocení který vyplňte.

Jak nejlépe vyplnit formulář hodnocení?

 1. Úplně nahoře pod textem Vaše hodnocení, kliknutím myší označte požadovaný počet hvězdiček. 5 hvězdiček je nejlepší hodnocení, produkt splnil všechna Vaše očekávání, je kvalitní a máte z něj radost. Naopak jedna hvězdička znamená naprostou nespokojenost a proto neudělujte nula hvězdiček, to by znamenalo, že nehodnotíte.
 2. Pokud chcete předvést svou spokojenost, demonstrovat viditelné kvality nebo viditelné vady udělejte to fotografií. Pokud hodnotíte na telefonu, klikněte na "Nahrát soubor", povolte foťák a již se můžete podělit o zážitky. Na PC nejprve přeneste fotky do počítače a volbou "Nahrát soubor" je najděte nebo je do pole přetáhněte myší. Pozor na velikost obrázků, které nesmí přesáhnout 128 MB.
 3. Do políčka "Klady" napište co se Vám na výrobku líbí. Každý klad napište na samostatný řádek.
 4. Co se Vám nelíbí, napište do políčka "Zápory". Zase každý zápor na samostatný řádek.
 5. Osobní poznatky dopište do pole "Komentář".
 6. Jestli nechcete, aby Vám soused koupi záviděl, nebo máte jiný důvod nezveřejnit své jméno u hodnocení, zaškrtněte "Nezobrazovat mé jméno". My Vám potom zaručíme, že se od GATEROM o Vaší koupi a hodnocení dozví jen prodávající.
 7. Zaškrtněte "Souhlas s pravidly a podmínkami hodnocení" a tlačítkem "Odeslat hodnocení" hodnocení uzavřete.

Za hodnocení děkujeme.